Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

  • Всі: -
  • Незакриті: -
  • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Технології Dr.Web

Dr.Web — один з перших антивірусів у світі. Розробка антивірусу Dr.Web почалася в першій половині 90-х років ХХ століття, коли Інтернет тільки розвивався й ще не став «глобальною мережею», а дозволити собі доступ до світової мережі могли лише небагато підприємств.

Невеликий екскурс в історію вірусних
та антивірусних «піонерів»

Докладніше »

#drweb

Понад 28 років на висококонкурентному ринку антивірусних засобів захисту

Давно минули часи, коли антивіруси ловили віруси тільки за сигнатурами — тобто вміли визначати тільки відомі вірусній базі віруси. Сьогоднішній антивірус Dr.Web — це комплекс евристичних, поведінкових та превентивних несигнатурних технологій, поєднання яких разом із записами в вірусних базах дозволяє антивірусу забезпечувати захист як від відомих, так і від ще невідомих загроз.

Всі права на антивірусні технології Dr.Web належать компанії «Доктор Веб».

Несигнатурні технології антивірусного ядра

Компанія має власне оригинальне ядро — у світі лише одиниці компаній мають власне ядро, в той час як більшість ліцензує його у інших антивірусних виробників.

Докладніше

Технології превентивного захисту

За схожості поведінки підозрілої програми з відомими моделями подібної поведінки система антивірусного захисту Dr.Web вміє розпізнавати та блокувати такі програми — навіть якщо записи про них ще не внесені в вірусну базу Dr.Web.

Докладніше

Антиспам-технології

Електронна пошта вже давно стала основним джерелом поширення шкідливих програм. Без захисту від загроз з небажаних листів — спаму та фішингових повідомлень — забезпечити повну безпеку системи неможливо.

Як антиспам-технології допомагають Dr.Web не допускати заражень?

Вірусна база Dr.Web

Суто сигнатурні антивіруси, тобто такі, що визначають шкідливі програми за записами в вірусних базах, вимерли в 90-х роках минулого століття, коли з'явилися поліморфні віруси, що змінюються при кожному запуску та, відповідно, не детектуються за сигнатурами (до речі, саме це стало причиною появи російського антивірусу Dr.Web).

Якби й сьогодні антивірус вмів розпізнавати нові віруси тільки виходячи із записів у вірусних базах, такі бази не зміг би вмістити в своїй пам'яті жоден комп'ютер, перевірка займала б багато часу, а швидкодія ПК була б серйозно сповільнена.

Як побудована вірусна база Dr.Web, яка не має аналогів

Всесвітня система оновлень

Як жодній іншій програмі, антивірусу потрібні часті оновлення. Система глобального вірусного моніторингу Dr.Web збирає зразки вірусів по всьому світу. Оновлення надходять до користувачів з декількох серверів, що знаходяться в різних точках земної кулі. «Гарячі» оновлення випускаються негайно після аналізу нової вірусної загрози.

Докладніше

Лікування від вірусів

Антивірус зобов'язаний не допускати зараження.
А якщо воно сталося — він має лікувати від шкідливих програм, що вже проникли.

Як Dr.Web справляється з цим завданням?

Самозахист

В тих ситуаціях, коли зараження все-таки сталося або в систему проникає шкідливе ПЗ, спеціально «заточене» для нейтралізації використовуваного антивірусу, на перший план виходить спроможність антивірусної системи захисту чинити опір зараженню.

Стійкий імунітет до будь-яких спроб шкідливих програм вивести Dr.Web з ладу забезпечує компонент самозахисту Dr.Web SelfPROtect, який не має аналогів в антивірусній галузі.

Докладніше

Тестування антивірусів

Dr.Web кожного дня тестується в реальних умовах — жоден користувач компанії «Доктор Веб» не постраждав під час епідемії WannaCry. Чи можуть цим похвалитися переможці тестів?

Тести, виходячи з яких компанії та приватні користувачі обирають антивірус, демонструють можливість виявлення загроз, подібних раніше відомим. Вони не показують, чи зможе антивірус протистояти загрозі, яка розроблена із розрахунком на невиявлення конкретним продуктом.

«Маркетингова складова в виді антивірусних тестів так званих "незалежних" експертів важко позначається на реальному рівні безпеки користувачів, які сліпо довіряють їх результатам. На ринку Росії широко поширені не технологічно сильні та надійні продукти, а маркетингові поробки, причому іноземного виробництва. Але якщо для домашнього користувача збиток від неякісної роботи такого антивірусу обчислюється парою тисяч рублів, то встановлення "маркетингового", технологічно відверто слабкого продукту — це багатомільйонна катастрофа. Особливо коли мова йде про його використання в російських органах державної влади».

Ігор Данілов, з інтервью CNews

А що таке справжній антивірус у вашому розумінні?

«Головний критерій тільки один — якість. Але його, на жаль, можна перевірити тільки на власному досвіді».

Ігор Данілов, з інтервью CNews

На жаль, єдиний об'єктивний критерій оцінки антивірусу — епідемія.

Міфи про антивірусний захист

Докладніше »