Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

 • Всі: -
 • Незакриті: -
 • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Антиспам

Переваги Антиспаму Dr.Web

 • Не потребує навчання та налаштування перед початком використання. На відміну від тих антиспам-систем, що навчаються, побудованих, наприклад, на аналізі по Байєсу, він починає автоматично діяти з прийманням першого повідомлення. Таким чином, Антиспам Dr.Web не потребує щоденної роботи системного адміністратора;
 • Не залежить від мови, якою написане повідомлення;
 • Практично не збільшує час приймання пошти;
 • Фільтрує пошту в режимі реального часу;
 • Поєднує високу швидкість фільтрації з низьким споживанням системних ресурсів;
 • Вміє розбирати об'єкти будь-якого ступеня вкладеності;
 • Може практично «на льоту» обирати потрібну технологію обробки того чи іншого об'єкта залежно від конверта оброблюваного листа або виявлених блокуючих об'єктів;
 • Залежно від налаштувань може переміщувати відфільтровані листи в спеціальний каталог вашої поштової програми, де їх можна перевірити на наявність помилкових спрацьовувань;
 • Дозволяє повністю відмовитися від чорних списків — компанію неможливо скомпрометувати через зловмисне внесення до них;
 • Є абсолютно автономним: для його роботи не потрібен постійний зв'язок із зовнішнім сервером або доступ до будь-якої бази даних, що дозволяє істотно економити трафік.

Висока продуктивність відсіву поштового «сміття» поєднується з низьким споживанням системних ресурсів. Тому Антиспам Dr.Web ефективно працює й на застарілому обладнанні.

Завершивши аналіз листа, бібліотека Vade Secure може додати в нього (залежно від налаштувань) необхідні позначки про перевірку, відповідно до яких користувач може налаштувати необхідні йому дії в поштовому клієнті — наприклад, переміщення відфільтрованих листів у спеціальні каталоги.

Технології антиспам-фільтрації

Антиспам Dr.Web аналізує листи на основі декількох тисяч правил, які умовно можна розділити на декілька груп.

Евристичний аналіз
Надзвичайно складна високоінтелектуальна технологія емпіричного аналізу всіх частин повідомлення: поля заголовка, тіла повідомлення тощо. Аналізується не тільки саме повідомлення, а за наявності — вкладення в нього. Евристичний аналізатор постійно удосконалюється, в нього безперервно додаються нові правила. Він працює «на випередження» та дозволяє розпізнавати ще невідомі різновиди спаму нового покоління до випуску відповідного оновлення.
Фільтрація протидії
Це одна з найпередовіших та найефективніших технологій Антиспаму Dr.Web. Вона полягає в розпізнаванні хитрощів, до яких вдаються спамери для обходу антиспам-фільтрів.
Аналіз на основі HTML-сигнатур
Повідомлення, до складу яких входить HTML-код, зіставляються зі зразками HTML-сигнатур в бібліотеці антиспаму. Таке порівняння в поєднанні з наявними даними про розміри типових для спаму зображень, захищає користувачів від спам-повідомлень з HTML-кодом, в які часто включаються онлайн-зображення.
Технологія детектування спаму по конвертах повідомлень
Детектування підробок в «штемпелях» SMTP-серверів та в інших елементах заголовків поштових повідомлень — новітній напрям розвитку методів боротьби зі спамом. Адресі відправника електронного повідомлення не можна довіряти через те, що зловмисники можуть легко її підробити. Фальшиві листи містять далеко не тільки спам. Це можуть бути містифікації або засоби тиску на персонал, наприклад, анонімки й навіть погрози. Спеціальні технології Антиспаму Dr.Web дозволяють виявляти підроблені адреси та не пропускати такі повідомлення. Таким чином, забезпечується не тільки економія трафіку, а й захист співробітників від отримання підроблених листів, які можуть підштовхнути їх до непередбачуваних дій.
Семантичний аналіз
За його допомогою слова та словосполучення в повідомленнях порівнюються з типовою для спаму лексикою. Порівняння проводиться за спеціальним словником, причому аналізуються як видимі, так і приховані для людського ока спеціальними технічними прийомами слова, вирази та символи.
Антискаммінг-технологія
Скаммінг-повідомлення (а також фармінг-повідомлення, що є одним з видів скаммінгу) — напевно, найнебезпечніший різновид спаму. До їх числа відносяться так звані «нігерійські листи», повідомлення про виграші в лотерею, казино, підроблені листи банків та кредитних установ. Для їх фільтрації в Антиспамі Dr.Web застосовується спеціальний модуль.
Фільтрація технічного спаму
Автоматичні повідомлення електронної пошти — bounce-повідомлення — призначені для інформування користувачів про збої в роботі поштової системи (наприклад, про недоставлення листа адресату). Аналогічні повідомлення можуть використовувати й зловмисники. Так, під виглядом технічного повідомлення на комп'ютер може проникнути комп'ютерний хробак або звичайний спам. Спеціальний модуль Антиспаму Dr.Web визначає такі небажані повідомлення.