КОРИСТУВАЧАМ

Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86
Локальна технічна підтримка:
+380 (44) 224-41-60

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

  • Всі: -
  • Незакриті: -
  • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86
Локальна технічна підтримка:
+380 (44) 224-41-60

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Захист від експлойтів

Практично на кожному комп'ютері знайдеться «чорний хід», через який зловмисники можуть проникнути в ваш цифровий дім.

Компонент Захист від експлойтів вбереже від шкідливих об'єктів, які для проникнення в систему намагаються використовувати уразливості в популярних програмах. При виявленні спроби проникнення через уразливість, Dr.Web примусово завершує процес атакуючої програми.

Експлойт (з англ. Exploit — використовувати, експлуатувати) — шкідлива програма, послідовність команд або спеціально написаний шкідливий код, що використовує уразливості, у тому числі для завантаження троянців в систему або для зламу ПЗ. Існують також набори експлойтів — «експлойт-паки», призначені для використання деклькох уразливостей.

Експлойт дозволяє зловмиснику потрапити в систему непомітно. Навіть якщо ОС налаштована так, що при запуску програм (одна з яких може бути й шкідливою) вона видає попередження про старт програми, шкідливий код може виконатися непомітно для користувача, через експлуатацію уразливостей.

Dr.Web захищає від експлойтів, перехоплюючи програму, що використовує уразливості.

Неуразливих систем не існує! Розробники ПЗ намагаються оперативно випускати «заплати» до відомих уразливостей. Наприклад, компанія Microsoft достатньо часто випускає оновлення безпеки. Але частину з них користувачі встановлюють з великим запізненням (або не встановлюють зовсім), що стимулює зловмисників як на пошук все нових уразливостей, так і на використання вже відомих, але не закритих на стороні потенційних жертв.

Російський розробник антивірусів Dr.Web

Досвід розробки з 1992 року

Dr.Web користуються в 200+ країнах світу

Понад 71% доходу компанії — продажі бізнес-клієнтам

Технічна підтримка 24х7х365 UA|RU|En

Dr.Web © «Доктор Веб» 2003 — 2021

ТОВ "Дата Протекшн" є офіційним представником на території України виробника програмної продукції під торговою маркою Dr.Web®