Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

  • Всі: -
  • Незакриті: -
  • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Антивірусні агенти

Встановлюються на захищувані комп'ютери, сервери та мобільні пристрої (за необхідності — й на антивірусний сервер). Агенти відсилають дані про вірусні події та іншу необхідну інформацію антивірусному серверу.

Ефективний захист
Антивірусні агенти мають усю ефективність, яка властива продуктам і рішенням компанії «Доктор Веб». Зокрема, до складу агента для захисту робочих станцій Windows входять як компоненти, наявні в рішенні для захисту робочих станцій, — сканер, антивірусний файловий монітор SpIDer Guard, поштовий монітор SpIDer Mail, Dr.Web Firewall, веб-антивірус SpIDer Gate, модуль самозахисту SelfPROtect і Офісний контроль — так і додаткові компоненти: наприклад, Dr.Web Enterprise Scanner, який дозволяє адміністратору віддалено сканувати комп'ютери мережі в «прихованому» режимі, при якому не відчувається помітної втрати продуктивності на сканованих машинах.
Мобільний режим
Завдяки наявності «мобільного» режиму не будуть беззахисними ноутбуки та мобільні пристрої, що працюють довгий час без підключення до антивірусної мережі. При від'їзді співробітника у відрядження його ноутбук не залишається без антивірусного захисту та продовжує отримувати оновлення.

За допомогою агентів Dr.Web Enterprise Security Suite може керувати захистом таких об'єктів: