КОРИСТУВАЧАМ

Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86
Локальна технічна підтримка:
+380 (44) 224-41-60

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

  • Всі: -
  • Незакриті: -
  • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86
Локальна технічна підтримка:
+380 (44) 224-41-60

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Антивірусні агенти

Встановлюються на захищувані комп'ютери, сервери та мобільні пристрої (за необхідності — й на антивірусний сервер). Агенти відсилають дані про вірусні події та іншу необхідну інформацію антивірусному серверу.

Ефективний захист
Антивірусні агенти мають усю ефективність, яка властива продуктам і рішенням компанії «Доктор Веб». Зокрема, до складу агента для захисту робочих станцій Windows входять як компоненти, наявні в рішенні для захисту робочих станцій, — сканер, антивірусний файловий монітор SpIDer Guard, поштовий монітор SpIDer Mail, Dr.Web Firewall, веб-антивірус SpIDer Gate, модуль самозахисту SelfPROtect і Офісний контроль — так і додаткові компоненти: наприклад, Dr.Web Enterprise Scanner, який дозволяє адміністратору віддалено сканувати комп'ютери мережі в «прихованому» режимі, при якому не відчувається помітної втрати продуктивності на сканованих машинах.
Мобільний режим
Завдяки наявності «мобільного» режиму не будуть беззахисними ноутбуки та мобільні пристрої, що працюють довгий час без підключення до антивірусної мережі. При від'їзді співробітника у відрядження його ноутбук не залишається без антивірусного захисту та продовжує отримувати оновлення.

За допомогою агентів Dr.Web Enterprise Security Suite може керувати захистом таких об'єктів:

Російський розробник антивірусів Dr.Web

Досвід розробки з 1992 року

Dr.Web користуються в 200+ країнах світу

Понад 71% доходу компанії — продажі бізнес-клієнтам

Технічна підтримка 24х7х365 UA|RU|En

Dr.Web © «Доктор Веб» 2003 — 2021

ТОВ "Дата Протекшн" є офіційним представником на території України виробника програмної продукції під торговою маркою Dr.Web®