Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

  • Всі: -
  • Незакриті: -
  • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Антивірусний сервер

Централізоване управління захистом мережі, включаючи розгортання, оновлення, моніторинг стану мережі, повідомлення про вірусні події, збір статистики.

Розгортання

Антивірусний сервер Центру Управління Dr.Web Enterprise Security Suite може бути встановлений на один з комп'ютерів локальної мережі. Сервер зберігає дистрибутиви антивірусних пакетів для різних ОС (для робочих станцій), оновлення вірусних баз і програмних модулів пакетів, призначені для користувача ключові файли, налаштування захищуваних об'єктів та відсилає їх за запитами агентів на відповідні комп'ютери.

Платформонезалежна архітектура серверної частини ПЗ Центру управління Dr.Web Enterprise Security Suite дозволяє використовувати його як на Windows-, так і на Unix-серверах, чого не забезпечує жодне інше аналогічне рішення.

Оновлення

Оновлення вірусних баз і компонентів агентів цілком покладається на антивірусний сервер, що призводить до значної економії інтернет-трафіку та відсутності необхідності налаштовувати цей процес вручну.

Оновлення компонентів захисту може проводитися як із самого антивірусного сервера, так і безпосередньо із серверів оновлення компанії «Доктор Веб», що є критично важливим для комп'ютерів і ноутбуків, які не мають постійного зв'язку із сервером.

Збір статистики
Антивірусний сервер у своїй базі даних зберігає налаштування кожного агента, розташованого в антивірусній мережі, статистику за скануваннями, проведеними кожним компонентом антивірусу на кожному комп'ютері, що входить в антивірусну мережу, та іншу корисну інформацію. При цьому може використовуватися як внутрішня база даних, реалізована в антивірусному сервері, так і зовнішня.