Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

  • Всі: -
  • Незакриті: -
  • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Веб-адміністратор

Платформонезалежна веб-консоль управління для контролю роботи всіх антивірусних сервісів і оперативного реагування на проблеми — миттєво та з будь-якого комп'ютера

Не потребуючи інсталяції додаткового програмного забезпечення, цей компонент Центру Управління Dr.Web дозволяє адміністратору системи контролювати роботу всіх сервісів з будь-якого комп'ютера та оперативно реагувати на виникаючі проблеми.

Веб-адміністратор є доступний завжди та всюди, навіть ззовні захищуваної мережі, візуальний засіб віддаленого управління захистом сотень і навіть тисяч географічно віддалених робочих станцій, серверів, інтернет-шлюзів і мобільних пристроїв з єдиного графічного інтерфейсу. Використання Веб-адміністратора можливе на будь-якому комп'ютері під управлінням будь-якої ОС. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс забезпечує контроль всієї ієрархії захищуваної мережі.

Низьковитратне адміністрування

Веб-адміністратор Dr.Web дозволяє з легкістю управляти змінюваним середовищем антивірусної мережі. Його використання підвищує продуктивність роботи системних адміністраторів, дозволяє автоматизувати робочі процеси та проводити повсякденну роботу за лічені хвилини: змінювати ключові параметри захисту об'єктів і запускати завдання на виконання.

Негайна реакція на загрози

Засоби планування регулярних сканувань і оновлень, що надаються з Веб-адміністратора, гранично спрощують завдання адміністратора антивірусної мережі. Різні статистичні засоби збору та аналізу інформації дозволяють контролювати стан захищуваних об'єктів і мережі в цілому, реагувати на виявлені інциденти буквально протягом декількох секунд, визначати джерела інфекції та максимально швидко адаптувати політику безпеки підприємства до постійно змінюваних умов.

Повний контроль за станом мережі

Веб-адміністратор Dr.Web дозволяє налаштувати будь-який з компонентів антивірусної мережі — наприклад, задати розклад для антивірусного сервера або будь-якої групи агентів — не залишаючи робочого місця.

Можливості Веб-адміністратора з контролю стану антивірусної мережі разом із функцією блокування агента у визначений період дозволяють виключити виникнення епідемій.

Засоби миттєвого сповіщення

Інтерфейс відправлення повідомлень дозволяє адміністратору системи надсилати повідомлення окремим користувачам або групам користувачів. Якщо ПК користувача підключений до антивірусної мережі, повідомлення буде доставлене миттєво, інакше повідомлення буде доставлене одразу після підключення. Ця можливість може бути використана, наприклад, для:

  • розсилання повідомлень про епідемії та порядок дій при зараженні шкідливими програмами;
  • розсилання технічних повідомлень;
  • поздоровлень зі святами.

Збір статистики в один клік

Можливість збору й аналізу антивірусної статистики дозволяє створювати звіти за визначений період з необхідною деталізацією та експортувати їх у зовнішній файл.