Заробляйте з нами!

Dr.Web для Android — джерело додаткової вигоди для виробників та імпортерів Android-пристроїв

Найбільше шкідливих програм створюється для інфікування мобільних пристроїв під управлінням операційної системи Android — на це впливає широта поширення цієї ОС і відкритість її коду.

Навіть якщо шкідлива програма не вміє використовувати уразливості для проникнення, користувачі завжди готові прийти їй на допомогу. За допомогою різноманітних хитрощів (методів соціальної інженерії) злочинець домагається, щоб жертва сама встановила якусь шкідливу програму, відкрила заражений файл, відвідала зламаний сайт тощо.

Так, наприклад, Android.Plankton, що дозволяв здійснювати збір та передачу інформації про заражений пристрій, був вручну завантажений користувачами 150 000 разів (!) з офіційного Android Market (колишня назва Google Play), перш ніж був видалений адміністрацією порталу.

Запрошуємо виробників та імпортерів Android-пристроїв

захистити мобільну техніку визнаним десятками мільйонів користувачів у всьому світі антивірусом Dr.Web для Android та заробляти на подовженні ліцензій.

Dr.Web для Android — єдиний антивірус в десятці найпопулярнішого ПЗ російського сегмента
Google Play 2014 року

Джерело: App Annie

Понад 120 мільйонів встановлень тільки з Google Play!

Встановіть демо Dr.Web для Android на свої мобільні пристрої або поширюйте демо-ліцензіі в місцях продажів та отримуйте комісію за подовження ліцензій вашими покупцями.

Переваги співпраці з «Доктор Веб»

Гарантована комісія за кожне подовження, придбане покупцем, у тому числі в інтернет-магазині Dr.Web. Онлайн-статистика продажів подовжень і запитів демо доступна цілодобово.

Dr.Web для Android передвстановлений на планшети TurboPad 1014