Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

 • Всі: -
 • Незакриті: -
 • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Особистий кабінет «Мій Dr.Web»

Ваш персональний помічник та путівник по сервісах

Майстер завантажень

Завантажуйте програми Dr.Web, ключовий файл та ліцензійні сертифікати безпосередньо з Особистого кабінету.

Менеджер ліцензій

Всі Ваші ліцензії зберігаються в цьому розділі. Ви можете в будь-який момент переглянути статус ліцензії та всі її параметри, а також отримати контактну інформацію її постачальника.

Біля серійних номерів знаходяться посилання на подовження та розширення ліцензій. Пам'ятайте: неважливо, скільки часу минуло з моменту завершення терміну дії неподовженої ліцензії Dr.Web, Ви можете в будь-який момент подовжити її зі знижкою — від 40% на 1 рік.

Майстер подовження ліцензії

Зручні помічники купівлі, подовження або розширення ліцензії Dr.Web безпосередньо в Особистому кабінеті підкажуть Вам, як вибрати потрібну ліцензію.

Додатково:

Майстер розширення ліцензії

Якщо Ви вже використовуєте Dr.Web та придбали новий комп'ютер або ноутбук, яким потрібен захист Dr.Web — розширення ліцензіі безкоштовне до 5 ПК за умови, що завершення терміну дії Вашої ліцензіі залишилося 3 місяці або менше. В інших випадках розширення проводиться зі знижкою на подовження. Розширити ліцензію можна безпосередньо в Особистому кабінеті в «Мій Dr.Web».

Підтримка та самопідтримка

Форма контакту зі Службою підтримки знаходиться на вкладці «Підтримка». Там же Ви знайдете телефон цілодобової підтримки та посилання для виклику віртуального інженера, який в режимі віддаленого доступу до Вашого комп'ютера допоможе розв'язати Вашу проблему, пов'язану з вірусами.

Щоб перейти в архів Ваших звернень, натисніть на посилання «Історія запитів».

Сервіс відновлення заблокованого ключа

Якщо Ваш ключ заблокований через піратське використання (на жаль, таке нерідко трапляється), Ви можете одноразово безкоштовно самостійно відновити ліцензію. Для цього зайдіть в розділ «Ліцензії» на вкладку «Заблоковані» та біля заблокованої ліцензіі натисніть кнопку «Замінити серійний номер». Новий ключовий файл Dr.Web буде надісланий на адресу електронної пошти, вказану Вами при реєстрації ліцензіі.

Сертифікати

Компанія «Доктор Веб» приділяє велику увагу навчанню користувачів засадам комп'ютерної грамотності. Тут Ви знайдете список доступних іспитів і зможете перейти на сторінку реєстрації на іспит. Після його успішного складання Ви зможете завантажити в цьому розділі Ваш сертифікат Dr.Web.

Інформація

Перше повідомлення, яке Ви побачите в цьому розділі, — повідомлення про реєстрацію Вашої ліцензії Dr.Web. Надалі сюди надходять нагадування від компанії «Доктор Веб» про близьке завершення ліцензії та способи її подовження. Ці самі повідомлення надсилаються на адресу електронної пошти, вказаної при реєстрації ліцензії. Повідомлення, пов'язані з ліцензією, зберігаються в цьому розділі протягом всього терміну її дії та ще 60 днів після його завершення.

Додатково Ви можете оформити підписку на безкоштовні SMS-повідомлення й отримувати на мобільний телефон повідомлення про завершення терміну дії ліцензії та про спроби незаконного використання Вашої ліцензії.

Як ввійти в «Мій Dr.Web»?

 • Станьте користувачем Dr.Web та встановіть програму на ПК, Mac або мобільний пристрій;
 • Після встановлення Dr.Web пункт «Мій Dr.Web» з'явиться в меню програми Dr.Web в області cповіщень в правому нижньому куті вікна монітора.

Вхід через сайт за серійним номером.

Вхід через сайт за серійним номером #drweb

А також

 • Сервісні SMS- та e-mail-повідомлення (про спроби незаконного використання Вашої ліцензії, наприклад, для отримання знижки на подовження, та нагадування про подовження);
 • Генератор ліцензійного сертифікату — документального підтвердження Вашого законного володіння ліцензією;
 • Форми перевірки підозрілих файлів та відправлення їх в антивірусну лабораторію Dr.Web;
 • Форма пошуку опису шкідливої програми;
 • Новинні стрічки;
 • Посилання на сторінки «Доктор Веб» в соціальних мережах.