Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

  • Всі: -
  • Незакриті: -
  • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

«Мій Dr.Web» для бізнесу

Особистий кабінет для користувачів бізнес-продуктів Dr.Web

Особистим кабінетом можна користуватися і з мобільного пристрою — адаптивний дизайн дозволяє зручно працювати з контентом зі смартфону або планшета.

Завдяки прив'язці Особистого кабінету до акаунта на сайті відпадає необхідність у повторному введенні логіна та пароля при переході з сайта в кабінет і навпаки.

Перейти в «Мій Dr.Web» для бізнесу Поширені запитання

Ліцензії

На вкладці Ліцензії зберігається інформація про всі ліцензії користувача Dr.Web. Тут же можна завантажити ліцензійний сертифікат і ключові файли Dr.Web.

Якщо у вас є неактивовані ліцензії, то при першому вході в кабінет відкриється сторінка в розділі Ліцензії зі ще не діючими ліцензіями та запрошенням перейти до їх реєстрації.

В меню можна вибрати потрібні ліцензії за статусами: відсортувати тільки неподовжені та перейти до їх подовження, відібрати тільки активні та перейти до завантаження ключа або програми, на окремій сторінці можна побачити всі заблоковані ліцензії.

За необхідності дізнатися всі дані про ту чи іншу ліцензію — термін дії, склад продуктів, чи включена в неї технічна підтримка тощо — достатньо натиснути на посилання із серійним номером (він має бути активованим!). Відкриється Менеджер ліцензій, всі дані про ліцензії будуть підставлені в нього автоматично, а на екрані відобразиться інформація про ліцензії.

Завантажити

Безпосередньо з кабінету можна швидко перейти в Майстер завантажень. Достатньо вибрати зі списку продукт, і довантажаться дані про всі активні ліцензії на нього. Натисніть на кнопку Завантажити — перехід в Майстер завантажень станеться одразу на кроці вибору продукту Dr.Web.

Там же можна завантажити ключові файли до активованих серійних номерів, створити електронну версію ліцензійного сертифікату, запитати демо.

Підтримка

Вхід в розділ — через віджет Зв'яжіться з нами в шапці сайту. Тут можна зв'язатися з цілодобовою Службою технічної підтримки «Доктор Веб», а також подивитися історію запитів, побачити всі запити Вашої компанії з різними статусами (нові, незакриті, закриті та запити, які очікують відповіді) та швидко перейти до потрібної категорії запитів.

Історія запитів зберігається протягом життя акаунта.

Наявні в розділі сервіси (незважаючи на те, що відео адресоване власникам акаунтів, із 36-ї секунди ролик актуальний і для користувачів «Мій Dr.Web» для бізнесу).

Самопідтримка

Розділ Самопідтримка містить посилання на найкорисніші інформаційні матеріали та сервіси.

Купити

Розділ Купити нагадає Вам про наявність непродовжених ліцензій Dr.Web; тут же можна оформити замовлення на подовження, який буде відправлений постачальнику ліцензії з трекера Служби технічної підтримки «Доктор Веб» (тобто ми зможемо проконтролювати, наскільки якісно партнер відповідає на Ваші запити). Те саме стосується нових покупок, дозакупівель та розширення ліцензій.

Акаунти

В розділі Акаунти користувач із правами адміністратора може створити акаунти для співробітників з підлеглим статусом Користувач та керувати правами доступу до Особистого кабінету.

Постачальники

В розділі Постачальники зберігається інформація про контактні дані вашого постачальника, його платіжні реквізити та контактні дані його співробітників, відомості про наявні у нього сертифікати та наявність у штаті сертифікованих фахівців з роботи з Dr.Web.

На цій самій вкладці можна рекомендувати свого постачальника іншим користувачам і отримати за це нагороду!

Інформація

Розділ Інформація містить посилання на останні новини, випуски проекту «Антивирусная правДА!», освітні проекти, навчальні брошури, а також інформацію про заочне навчання та курси для системних адміністраторів.

Віджети

В «шапці» Особистого кабінету знаходяться функціональні віджети: можна швидко зв'язатися зі Службою підтримки «Доктор Веб» або скористатися пошуком.

#Dr.Web screen: Функціональні віджети

Вхід в «Мій Dr.Web» також можливий через віджет Профіль.

#Dr.Web screen: Вхід в «Мій Dr.Web» також можливий через віджет Профіль

Кількість віджетів планується розширити.