Захисти створене

Інші наші ресурси

 • free.dataprotection.com.ua — безкоштовні утиліти, під'єднувані модулі для браузерів, інформери
 • av-desk.com — інтернет-сервіс для постачальників послуг Dr.Web AV-Desk
 • curenet.dataprotection.com.ua — мережна лікувальна утиліта Dr.Web CureNet!
Закрити

Бібліотека
Моя бібліотека

+ Додати в бібліотеку

Ресурсів: -

Останній: -

Моя бібліотека

Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86
Локальна технічна підтримка:
+380 (44) 224-41-60

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

 • Всі: -
 • Незакриті: -
 • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86
Локальна технічна підтримка:
+380 (44) 224-41-60

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Dr.Web завжди актуальний

Служба вірусного моніторингу «Доктор Веб» збирає зразки шкідливих файлів по всьому світу.

До мільйона й більше потенційно шкідливих зразків надходить за добу в вірусну лабораторію «Доктор Веб».

З 1992 року ми вивчаємо технології розробки, які використовуються авторами вірусів, — мало в кого на ринку є такий досвід.

Не все, що прийшло, — шкідливі програми. І звісно, деякі зразки повторюються. Але всі вони мають бути оброблені нашими фахівцями. Обробити мільйони зразків на місяць вручну — нереально. Тому в «Доктор Веб» був створений «робот-аналітик» — він розбирає зразки, що надійшли, та створює сигнатури для тих з них, які були визнані шкідливими або потенційно небезпечними. Автоматизація дозволила вивільнити час вірусних аналітиків для дослідження тільки складних зразків шкідливих програм, автоматична обробка яких неможлива. Це стало одним з факторів, які дозволили тримати рівень якості лікування систем продуктами Dr.Web на найвищому в галузі рівні.

Вірусна база Dr.Web не має аналогів у галузі

Лише один запис вірусної бази Dr.Web дозволяє визначати десятки, сотні й навіть тисячі шкідливих файлів — включно з тими, які, можливо, ще будуть створені зловмисниками.

«Доктор Веб» проводить регулярне очищення баз від дублюючих записів без втрати якості детектування. Антивірус не повинен гальмувати!

Унікальною особливістю вірусних баз Dr.Web є алгоритм пошуку сигнатур в вірусних базах, базах правил Dr.Web Firewall та поведінкового аналізатора, що не збільшує час пошуку при збільшенні кількості записів.

Інтелектуальна система додавання споріднених вірусів дозволяє в автоматичному режимі включати описи нових шкідливих файлів в вірусні бази, що скорочує час реакції на атаки зловмисників.

Збереження компактності вірусної бази Dr.Web дозволяє не збільшувати системні вимоги та забезпечує малий розмір оновлень — при традиційно незмінно високій якості детектування й лікування.

Технології детектування на основі алгоритмів машинного навчання

Для виявлення шкідливих сценаріїв JavaScript

До мільйона потенційно шкідливих зразків надходить за добу в антивірусну лабораторію «Доктор Веб».

Не все, що прийшло, — шкідливі програми. Але всі вони мають бути оброблені нашими фахівцями. Величезний потік шкідливих програм, що надходять на аналіз в «Доктор Веб», дозволяє розбити дані на характерні ділянки та виокремити серед них шкідливі.

Починаючи з версії 11.5, в рішеннях Dr.Web використовуються правила, створювані на основі алгоритмів машинного навчання — технології SpIDer ML Anti-Script.

 • Завдяки новій технології Dr.Web SpIDer Guard може визначати ще більше новітніх невідомих шкідливих програм в файлах скриптових мов, не чекаючи оновлень традиційних вірусних баз;
 • Правила детектування, створювані системою машинного навчання на основі знань про те, який код є шкідливим, дозволяють Dr.Web SpIDer Guard «передбачити» поведінку програми до запуску її шкідливого вмісту та нейтралізувати її;
 • Складні математичні алгоритми системи машинного навчання дозволяють автоматично формувати нові правила детектування шкідливих програм — без участі вірусних аналітиків та практично миттєво;
 • В Dr.Web використовується багато технологій, що дозволяють захищати від новітніх шкідливих програм без участі вірусних баз. Нові технології на основі машинного навчання підняли планку якості детектування таких програм ще вище!
 • Завдяки у тому числі й цій новій технології вірусна база Dr.Web зберігає мінімальний розмір, а якість детектування тільки поліпшується при рекордно низькій кількості помилкових спрацьовувань.

Варто пам'ятати, що cуто сигнатурні антивіруси, тобто такі, що визначають шкідливі програми за записами в вірусних базах, вимерли в 90-х роках минулого століття, коли з'явилися поліморфні віруси, що змінюються при кожному запуску та, відповідно, не детектуються за сигнатурами (до речі, саме це стало причиною появи Антивірусу Dr.Web).

Якби й сьогодні антивірус вмів розпізнавати нові віруси тільки виходячи із записів у вірусних базах, такі бази не зміг би вмістити в своїй пам'яті жоден комп'ютер, перевірка займала б багато часу, а швидкодія ПК була б серйозно сповільнена.

На допомогу антивірусу в справі захисту від невідомих вірусній базі загроз прийшли несигнатурні технології та технології превентивного захисту.

Російський розробник антивірусів Dr.Web

Досвід розробки з 1992 року

Dr.Web користуються в 200+ країнах світу

Більше 71% доходу компанії — продажі бізнес-клієнтам

Цілодобова підтримка російською мовою

Dr.Web © «Доктор Веб»
2003 — 2021

«Доктор Веб» — російський виробник антивірусних засобів захисту інформації під маркою Dr.Web. Продукти Dr.Web розробляються з 1992 року.