Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

 • Всі: -
 • Незакриті: -
 • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Dr.Web KATANA Kills Active Threats And New Attacks* *Знищує активні загрози та атаки Dr.Web KATANA

Несигнатурний антивірус для превентивного захисту

 • від новітніх активних загроз,
 • від цільових атак,
 • від спроб проникнення — у тому числі через уразливості «нульового дня», які ще не відомі Вашому антивірусу.

Демо на 30 днів
«Мій Dr.Web»

Переваги

Dr.Web KATANA — це цілий комплекс антивірусних технологій Dr.Web нового покоління, призначений для захисту на випередження. Він захистить від тих загроз, які ще не відомі Вашому антивірусу.

 • Найлегший несигнатурний антивірус для ПК, ноутбуків, нетбуків та планшетів Windows 11/10/8.1/8/7/Vista SP2/XP SP2+ (32/64-розрядні системи)
 • Не конфліктує з антивірусами інших виробників

Готовий до роботи

Не потребує жодних налаштувань та починає ефективно діяти одразу після встановлення.

Гнучкий

Набір передвстановлених сценаріїв захисту та можливості тонкого налаштування дозволяють всебічно контролювати процес захисту, адаптуючи його під потреби користувача.

Автономний

Dr.Web KATANA захищає навіть без доступу ПК до Інтернету.

Універсальний

Захищає найширший спектр ОС Windows — від Windows XP до Windows 11. Докладніше

Про системні вимоги до продуктів дізнайтеся з документації.

Всі переваги

Всевидючий — нейтралізує новітні, ще невідомі Вашому антивірусу загрози

Щодня на аналіз до антивірусної лабораторії надходить кілька сотень тисяч зразків програм. До вірусної бази щодня додаються десятки тисяч записів. Це — ті загрози, про які вірусним аналітикам вже відомо та для яких розроблені механізми протидії. Проте найбільшу вигоду злочинцям приносять програми, які ще не потрапили на аналіз фахівцям з інформаційної безпеки.

Dr.Web KATANA захищає від дій новітніх, найнебезпечніших наразі шкідливих програм, розроблених із розрахунком на невиявлення традиційними сигнатурними та евристичними механізмами. Ці програми ще не надійшли на аналіз до антивірусної лабораторії, а значить, не відомі вірусній базі на момент проникнення в систему. До них відносяться новітні вимагачі-шифрувальники, інжектори, троянці-блокувальники, а також загрози, які використовують уразливості «нульового дня».

Dr.Web KATANA забезпечує безпеку практично з моменту запуску операційної системи — він починає захищати ще до завершення завантаження традиційного сигнатурного антивірусу!

Непомітний — не навантажує систему

Постійне удосконалення шкідливих програм і зростання їх кількості спричиняють розширення функціоналу засобів захисту, які в очікуванні атаки працюють безперервно. Це часто уповільнює роботу комп'ютера, викликає невдоволення користувачів, які часом вважають за краще відключити антивірусний захист на догоду «швидкодії». Істотно посилюючи захист комп'ютера, Dr.Web KATANA практично не споживає ресурсів системи.

Dr.Web KATANA кладе край діям активних шкідливих програм, не сповільнюючи при цьому роботу комп'ютера.

Блискавичний — «на льоту» аналізує поведінку загроз і негайно припиняє шкідливі сценарії та процеси, які не встиг розпізнати Ваш антивірус.

Захист Dr.Web KATANA ґрунтується на несигнатурних методах пошуку та нейтралізації шкідливих програм і хмарних технологіях захисту. Продукт аналізує та контролює всі процеси системи, за характерною поведінкою виявляє шкідливі та блокує їх.

Dr.Web KATANA

Докладніше

Традиційні поведінкові аналізатори базуються на правилах поведінки легітимних програм, які жорстко прописані в базі знань. Такі правила відомі й зловмисникам. Dr.Web KATANA діє іншим чином — продукт аналізує поведінку кожної запущеної програми «на льоту» та блискавично вживає необхідних заходів щодо нейтралізації загрози.

Dr.Web KATANA
Dr.Web KATANA

Звичайні поведінкові аналізатори контролюють звернення шкідливих програм до різних ресурсів системи. Але що робити, якщо шкідлива програма, впровадившись у браузер, не звертається до системи, а просто модифікує, наприклад, вікно взаємодії з Вашим банком?

Dr.Web KATANA відстежує активність шкідливих програм усередині процесів — таким чином, спроби викрадення конфіденційної інформації або переказу грошей з Вашого рахунку будуть своєчасно припинені!

Коли потрібні два антивіруси — традиційний та несигнатурний?

 • Коли основний антивірус пропускає загрози;
 • Коли основний антивірус не можна часто оновлювати;
 • Коли ПК довго перебуває поза зоною доступу до Інтернету;
 • Коли ПК знаходиться в ізольованій мережі, оновлення в яку доставляються рідко.

Сумісність

Розробниками Dr.Web KATANA підтверджена сумісність із продуктами TrendMicro, Symantec, Kaspersky, McAfee, ESET та іншими.

Профілі захисту

 • На вкладці «Захист» за допомогою профілів створюйте гнучкі правила для довірених програм, щоб уникнути конфліктів ПЗ при роботі Dr.Web KATANA. Кожен профіль може містити конкретні обмеження щодо доступу програм до ресурсів.
 • Різні програми потребують для своєї роботи доступ до самих різних ресурсів. Налаштуйте параметри контролю захисту Dr.Web для конкретної програми так, щоб вона отримувала доступ тільки до визначених ресурсів, що може врятувати систему при зараженні цієї програми.

Оптимальний

Оптимальний #drweb

Встановлений за замовчуванням. В цьому режимі захищені тільки ті гілки реєстру, які використовуються шкідливими програмами та які можна заблокувати (заборонити їх змінення) — без значного навантаження на ресурси комп'ютера.

Середній

Середній #drweb

За підвищеної небезпеки зараження рівень захисту можна збільшити до Середнього.

Агресивний

Агресивний #drweb

Для повного контролю доступу до критичних об'єктів Windows рівень захисту можна підняти до Агресивного. Цим забезпечується додаткова безпека системи при діях шкідливого ПЗ, ще не відомого вірусної базі Dr.Web. Але одночасно зростає і ризик виникнення конфліктів між заборонами Превентивного захисту та потребами запущених програм.

Дізнайтеся більше про тонке налаштування

Можливості

Функціональні можливості

 • Захищає критично важливі ділянки системи від модифікацій шкідливими програмами.
 • Виявляє та зупиняє шкідливі, підозрілі або ненадійні сценарії та процеси.
 • Розпізнає небажані змінення файлів, відстежуючи роботу всіх процесів у системі в пошуках дій, характерних для поведінки шкідливих програм (наприклад, троянців-вимагачів), не дозволяючи небезпечним об'єктам впровадитися в процеси інших програм.
 • Виявляє та нейтралізує новітні, ще не відомі вірусній базі Dr.Web загрози: троянців-вимагачів (шифрувальників), інжектори, віддалено керовані шкідливі об'єкти (поширювані для організації ботнетів і шпигунства), а також вірусні пакувальники.
 • Захищає від експлойтів — шкідливих об'єктів, які для проникнення в систему намагаються використовувати уразливості, у тому числі ще не відомі нікому, окрім вірусів (так звані уразливості «нульового дня»). При виявленні спроби проникнення через уразливість Dr.Web KATANA примусово завершує процес атакованої програми.


  Неуразливих систем не існує!

  Розробники ПЗ намагаються оперативно випускати «заплати» до відомих уразливостей. Наприклад, компанія Microsoft достатньо часто випускає оновлення безпеки. Але частину з них користувачі встановлюють з великим запізненням (або не встановлюють зовсім), що стимулює зловмисників як на пошук все нових уразливостей, так і на використання вже відомих, але не закритих на стороні потенційних жертв.

 • Контролює роботу не тільки найпопулярніших браузерів, а й будь-яких під'єднуваних модулів до них; захищає від блокувальників браузерів.

Сьогодні одним з найпопулярніших способів проникнення шкідливих програм у систему стало встановлення під виглядом корисного ПЗ додаткових програм.

Dr.Web KATANA:

 • блокує можливість зміни шкідливими програмами завантажувальних областей диска з метою унеможливлення запуску (наприклад, троянців) на комп'ютері;
 • запобігає відключенню безпечного режиму Windows, блокуючи змінення реєстру;
 • не дає шкідливим програмам можливості додавати в логіку роботи операційної системи виконання нових завдань, потрібних зловмисникам;
 • блокує ряд параметрів в реєстрі Windows, що не дає, наприклад, вірусам змінити нормальне відображення Робочого столу або приховати присутність троянця в системі руткітом;
 • не дозволяє шкідливому ПЗ змінити правила запуску програм;
 • унеможливлює завантаження нових або невідомих драйверів без відома користувача;
 • блокує автозапуск шкідливих програм, а також певних програм, наприклад, анти-антивірусів, не даючи їм зареєструватися в реєстрі для подальшого запуску;
 • блокує гілки реєстру, які відповідають за драйвери віртуальних пристроїв, що унеможливлює встановлення нового віртуального пристрою;
 • блокує зв'язок між компонентами шпигунського ПЗ та керуючим ними сервером;
 • не дозволяє шкідливому ПЗ порушити нормальну роботу системних служб — наприклад, втрутитися в процес штатного створення резервних копій файлів.

Алгоритм роботи

 • При виявленні спроби активації шкідливого коду Dr.Web KATANA примусово завершує такий процес. Якщо атака проводилася через уразливість в іншому програмному забезпеченні, Dr.Web KATANA завершує процес такої програми. Жодних дій антивірусу з файлами атакованої програми, включаючи переміщення до карантину, не проводиться.
 • Як інформацію до відома користувач бачить повідомлення про припинення спроби зловмисної дії, реагувати на яке не потрібно.
 • В журналі подій Dr.Web створюється запис про припинення атаки.
 • Хмарна база знань системи негайно отримує повідомлення про інцидент. За необхідності фахівці «Доктор Веб» відреагують на нього, наприклад, поліпшенням алгоритму захисту.

Оновлення

На відміну від традиційного антивірусу Dr.Web KATANA не містить бази антивірусних сигнатур і, відповідно, не потребує її оновлення.

Антивірусні алгоритми захисту Dr.Web KATANA реалізовані у вигляді виконуваних файлів і програмних бібліотек. Час від часу ці алгоритми удосконалюються, а виявлені в них помилки виправляються, для чого випускаються відповідні оновлення.

Аналізуючи потенційно небезпечні дії шкідливих програм, Dr.Web KATANA спирається не тільки на правила, що зберігаються на захищуваному комп'ютері, але й на дані репутаційної хмари Dr.Web Cloud (якщо вона включена), де зібрані:

 • дані про алгоритми програм зі шкідливими намірами;
 • інформація про завідомо «чисті» файли;
 • інформація про скомпрометовані цифрові підписи відомих розробників ПЗ;
 • інформація про цифрові підписи рекламного та потенційно небезпечного ПЗ;
 • алгоритми захисту тих чи інших програм.

Хмарна система Dr.Web KATANA містить засоби отримання інформації про роботу Dr.Web на захищуваному ПК, у тому числі про виявлені новітні загрози, що дозволяє оперативно реагувати на виявлені в роботі системи недоліки та оновлювати правила, які зберігаються на комп'ютері локально.

Галерея

Центр управління

Центр управління #drweb
Центр управління #drweb