Захисти створене

Інші наші ресурси

  • free.dataprotection.com.ua — безкоштовні утиліти, під'єднувані модулі для браузерів, інформери
  • av-desk.com — інтернет-сервіс для постачальників послуг Dr.Web AV-Desk
  • curenet.dataprotection.com.ua — мережна лікувальна утиліта Dr.Web CureNet!
Закрити

Бібліотека
Моя бібліотека

+ Додати в бібліотеку

Ресурсів: -

Останній: -

Моя бібліотека

Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86
Локальна технічна підтримка:
+380 (44) 224-41-60

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

  • Всі: -
  • Незакриті: -
  • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86
Локальна технічна підтримка:
+380 (44) 224-41-60

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Захист від вимагачів

Покладе край намаганням троянців зашифрувати ваші файли

Цього компонента немає у складі Антивірусу Dr.Web для Windows. Сьогодні для захисту Windows тільки антивірусу недостатньо.
Всі компоненти захисту Dr.Web для Windows — в Dr.Web Security Space.

Порівняти з Dr.Web Security Space

Троянці-шифрувальники — один з найпоширеніших типів шкідливих програм. За їх допомогою зловмисники пошкоджують файли користувачів та вимагають викуп за їх розшифрування. Інакше кажучи, займаються банальним шантажем, розраховуючи на беззахисність та сум'ятний стан користувача.

Традиційний сигнатурний захист не може виявити абсолютно всі загрози в момент атаки. Так буває зокрема тому, що бази з найновішими сигнатурами можуть бути ще не оновлені на ПК. Шукати нові шкідливі програми-шифрувальники дозволить модуль Захисту від вимагачів. Він виявляє до 98% шифрувальників завдяки спеціальним алгоритмам, що контролюють поведінку запущених програм. Це дозволяє Dr.Web ефективно протистояти невідомим загрозам.

Не рекомендується відключати цей модуль. Через численні помилки в кодах троянців-вимагачів файли часто пошкоджуються без можливості їх відновлення. Також досить часті випадки обману користувачів шахраями.

Гнучкі налаштування модуля Захист від вимагачів дають вам можливість самому вирішувати, які програми матимуть доступ до ваших даних. Ви можете надати повний доступ до файлів для використовуваних програм, додавши їх до списку довірених програм..

! Зловмисники створюють шкідливі програми, що імітують дії відомих програм або вбудовують свій код в існуючі, використовуючи їх уразливості. Відомі випадки розміщення заражених програм навіть на сайтах їх розробників. Тому без консультації з Технічною підтримкою «Доктор Веб» повний доступ до даних давати не рекомендується.

За замовчуванням Захист від вимагачів в Dr.Web налаштований на реакцію Блокувати. Ви можете змінити її на Запитувати. В цьому випадку при кожному спрацьовуванні системи захисту ви будете самостійно вирішувати, чи є шкідливою та програма, що звернулася до вашого файла.

Нагадуємо!

Для користувачів Dr.Web розшифрування файлів, зашифрованих троянцем-вимагачем, безкоштовне — при дотриманні ними цих
умов використання Dr.Web на момент інциденту.

Дізнайтеся більше

  • Проект «Троянці-шифрувальники — загроза №1» розкаже, наскільки ймовірним є відновлення пошкоджених файлів, як діяти при зараженні системи троянцем сімейства Trojan.Encoder та чому не можна платити викуп зловмисникам.
  • Брошура «Епідемія з 2006 року» про троянців-шифрувальників познайомить з етапами розвитку цього типу програм. Особливо корисними будуть рекомендації про те, що в жодному разі не можна робити при зараженні шифрувальником.

Російський розробник антивірусів Dr.Web

Досвід розробки з 1992 року

Dr.Web користуються в 200+ країнах світу

Більше 71% доходу компанії — продажі бізнес-клієнтам

Цілодобова підтримка російською мовою

Dr.Web © «Доктор Веб»
2003 — 2021

«Доктор Веб» — російський виробник антивірусних засобів захисту інформації під маркою Dr.Web. Продукти Dr.Web розробляються з 1992 року.