Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

  • Всі: -
  • Незакриті: -
  • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Захист від вимагачів

Покладе край намаганням троянців зашифрувати Ваші файли

Троянці-шифрувальники — один з найпоширеніших типів шкідливих програм. За їх допомогою зловмисники пошкоджують файли користувачів та вимагають викуп за їх розшифрування. Інакше кажучи, займаються банальним шантажем, розраховуючи на беззахисність та сум'ятний стан користувача.

Традиційний сигнатурний захист не може виявити абсолютно всі загрози в момент атаки. Так буває зокрема тому, що бази з найновішими сигнатурами можуть бути ще не оновлені на ПК. Шукати нові шкідливі програми-шифрувальники дозволить модуль Захист від вимагачів. Він виявляє до 98% шифрувальників завдяки спеціальним алгоритмам, що контролюють поведінку запущених програм. Це дозволяє Dr.Web ефективно протистояти невідомим загрозам.

Не рекомендується відключати цей модуль. Через численні помилки в кодах троянців-вимагачів файли часто пошкоджуються без можливості їх відновлення. Також досить часті випадки обману користувачів шахраями.

Гнучкі налаштування модуля Захист від вимагачів дають вам можливість самому вирішувати, які програми матимуть доступ до ваших даних. Ви можете надати повний доступ до файлів для використовуваних програм, додавши їх до списку довірених програм..

! Зловмисники створюють шкідливі програми, що імітують дії відомих програм або вбудовують свій код в існуючі, використовуючи їх уразливості. Відомі випадки розміщення заражених програм навіть на сайтах їх розробників. Тому без консультації з Технічною підтримкою «Доктор Веб» повний доступ до даних давати не рекомендується.

За замовчуванням Захист від вимагачів в Dr.Web налаштований на реакцію Блокувати. Ви можете змінити її на Запитувати. В цьому разі при кожному спрацьовуванні системи захисту ви будете самостійно вирішувати, чи є шкідливою та програма, що звернулася до вашого файла.

Нагадуємо!

Для користувачів Dr.Web розшифрування файлів, зашифрованих троянцем-вимагачем, безкоштовне — при дотриманні ними цих
умов використання Dr.Web на момент інциденту.

Дізнайтеся більше

  • Проект «Троянці-шифрувальники — загроза №1» розкаже, наскільки ймовірним є відновлення пошкоджених файлів, як діяти при зараженні системи троянцем сімейства Trojan.Encoder та чому не можна платити викуп зловмисникам.
  • Брошура «Епідемія з 2006 року» про троянців-шифрувальників познайомить з етапами розвитку цього типу програм. Особливо корисними будуть рекомендації про те, що в жодному разі не можна робити при зараженні шифрувальником.