Захисти створене

Інші наші ресурси

 • free.dataprotection.com.ua — безкоштовні утиліти, під'єднувані модулі для браузерів, інформери
 • av-desk.com — інтернет-сервіс для постачальників послуг Dr.Web AV-Desk
 • curenet.dataprotection.com.ua — мережна лікувальна утиліта Dr.Web CureNet!
Закрити

Бібліотека
Моя бібліотека

Щоб додати ресурс в бібліотеку, ввійдіть в акаунт.

+ Додати в бібліотеку

Ресурсів: -

Останній: -

Моя бібліотека

Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86
Локальна технічна підтримка:
+380 (44) 224-41-60

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

 • Всі: -
 • Незакриті: -
 • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86
Локальна технічна підтримка:
+380 (44) 224-41-60

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Dr.Web Security Space Максимальна свобода життя в Мережі
без обмежень безпеки

 • Найкращий захист Dr.Web для Windows, Linux, macOS
 • Захист для Android БЕЗКОШТОВНО!

Dr.Web захистить ваш цифровий СВІТ

Всі шкідливі програми створюються для скоєння злочинів. Головне в роботі хакера — спричинення збитків, заподіяння шкоди та кримінальний заробіток на цьому.

Від чого береже користувача Dr.Web?

 • Захист від викрадення коштів
 • Захист від шахраїв
 • Захист від використання уразливостей програм
 • Захист даних та інформації
 • Захист від захоплення пристрою та стеження
 • Захист психіки та моральності дітей

Захист від викрадення коштів

 • Dr.Web Firewall захистить від проникнень хакерів на пристрій під час перевірки рахунку, платежів через онлайн-банкінг, від викрадення даних та інформації;
 • Превентивний захист запобіжить спробам банківських троянців та програм-вимагачів запуститися на пристрої;
 • Файловий монітор SpIDer Guard не дасть запуститися на пристрої клавіатурному шпигуну та викрасти логіни й паролі;
 • Фільтр дзвінків та SMS у складі Dr.Web для Android вбереже від крадіжок SMS з кодами підтвердження банківських транзакцій, що не дасть злочинцям провести платіж замість вас.

Захист від шахраїв

Шахраї обманюють інтернет-користувачів за допомогою соціальної інженерії, граючи на людській цікавості, слабкостях та необережності. А Dr.Web захищає від них всім комплексом своїх технологій.

 • Антиспам відсіє фішингові листи — ви просто не побачите повідомлень шахраїв та не потрапите в їхні пастки. А ще він економить час — вам не доведеться витрачати його на очищення скриньки від непотрібної реклами;
 • Веб-антивірус SpIDer Gate не дозволить зайти на фішинговий сайт, на підроблену сторінку інтернет-магазину або банківського ресурсу, на сайти інших шахраїв, чаклунів і магів, чудодійних ліків та шарлатанів від медицини;
 • Щоб ігрова валюта та коштовні артефакти не перетікли на облікові записи кіберзлочинців, ніколи не відключайте файловий монітор SpIDer Guard. SpIDer Guard. Його постійна робота вбереже і ваші нерви, і ваші дані.

Захист від використання уразливостей програм

Уразливості є в будь-якому ПЗ. Це добре відомо хакерам, і тому вони створюють експлойти — особливі коди, що використовують уразливості, у тому числі для завантаження шкідливих програм в систему або для викрадення інформації. Наймасовіше для цього використовуються уразливості в популярних браузерах, програмах Adobe та офісних системах. «Дірки» є в будь-якому ПЗ. Особливо небезпечні уразливості «нульового дня», які ще невідомі ані розробнику ПЗ, ані навіть антивірусу.

 • Технологія Dr.Web Process Heuristic проаналізує «на льоту» поведінку кожної запущеної програми, звіряючись з репутаційною хмарою Dr.Web, яка постійно оновлюється, та на основі актуальних знань про те, як поводять себе шкідливі програми, зробить висновок про небезпеку, після чого нейтралізує загрозу;
 • Технологія Dr.Web ShellGuard при спробі використання уразливості примусово завершить процес атакованої програми та не дасть спрацювати експлойту;
 • Евристичний аналізатор Dr.Web, виходячи зі знань (евристики) про визначені особливості (ознаки) вірусів, зупинить експлойт.

Тільки один приклад!
Під час епідемії в травні 2017 року WannaCry експлуатував уразливості в протоколі SMB v1-3. Dr.Web перехопив троянця в момент атаки, хоча той ще не був відомий вірусній базі. Загроза була зупинена евристичним аналізатором Dr.Web, який розробляється з 1994 року. Жоден користувач Dr.Web не постраждав.

Захист даних та інформації

Кожному з нас дорогі плоди нашої праці, сімейні фото та фільми. А ось для хакера такі файли — ключ до збагачення.

 • Компонент Захист від втрати даних дозволить не втратити найважливішу для вас інформацію, постійно захищаючи її від несанкціонованого змінення або видалення;
 • Модуль Захист від вимагачів не дозволить запустити в системі троянця-шифрувальника — це вбереже від шантажистів, які вимагають викуп за відновлення даних;
 • Антивірусний сторож SpIDer Guard «на льоту» виявить та покладе край спробам викрасти з пристрою файли;
 • Компонент Пристрої унеможливить під'єднання пристроїв, що підключаються, а значить, і запис на них інформації з вашого комп'ютера.

Захист від захоплення пристрою та стеження

Dr.Web вважає, що комп'ютер має служити своєму користувачу, а не невидимому зловмиснику, який знає як на відстані використовувати ресурси чужого ПК для своїх темних справ. Тому розробники Dr.Web багато уваги приділяють забезпеченню захисту від захоплення пристрою та стеження.

 • Майнери не гребують використовувати чужі комп'ютери для особистого збагачення — видобутку (майнінгу) криптовалют. Dr.Web захищає від таких вторгнень та не дає використовувати злочинцям ресурси вашої системи. Ваш комп'ютер залишиться вашим!
 • Сьогодні зловмисники збирають інфіковані комп'ютери в дистанційно керовані групи — ботнети. Це дозволяє їм проводити масовані атаки, що призводять до відмови від обслуговування, — на компанії на замовлення конкурентів, на військові об'єкти, установи критичної інфраструктури. Під час розслідування такої атаки ваш комп'ютер може бути відключений від Інтернету або вилучений для проведення слідчих дій. Щоб ваш пристрій не став частиною ботнету, використовуйте Dr.Web;
 • Пристрої, що маскуються під змінні носії, можуть «випалити» частину комп'ютера або перехопити дані. Використання компонента Пристрої заблокує такі спроби;
 • Кібершпигуни стежать за користувачами з різною метою: для шантажу, здирництва, помсти… А іноді й просто заради розваги або через різні психічні відхилення. Для захисту вашої приватності Dr.Web заблокує спроби хакерів скористатися вашими мікрофоном або камерою. Ви зможете працювати на комп'ютері, не побоюючись, що ваші фотографії будуть опубліковані в мережі, а підсумки наради стануть відомі конкурентам.

Захист психіки та моральності дітей

Діти – цілковито особливий сегмент інтернет-користувачів, схильний до найбільшої небезпеки: через недосвідченісь, довірливість, цікавість та інші особливості. Тому й засоби захисту дітей в Інтернете — теж особливі.

 • Батьківський контроль не дозволить дитині зайти на сайти, які можуть завдати невиправної шкоди її психіці та моральності, вбереже від спілкування з шахраями всіх мастей, злочинними елементами й психічно хворими людьми;
 • Фільтрація сайтів за тематичними групами закриє доступ до небажаних, з точки зору батьків, ресурсів — соцмереж, сайтів з азартними іграми, сайтів, що пропагують насильство, тощо;
 • Можливість обмеження доступу до ваших документів унеможливить перегляд не призначеної для дітей інформації дорослого змісту;
 • Dr.Web дасть можливість обмежити час роботи на комп'ютері, щоб зайве перебування за пристроєм не завдало шкоди здоров'ю й не забирало час від уроків і реального спілкування з однолітками та світом.

Захисту Dr.Web Security Space достатньо, щоб безпечно подорожувати Всесвітньою павутиною.

Тільки якщо користувач сам не знижуватиме рівень захисту Dr.Web (не відключатиме або зупинятиме роботу модулів, знижуватиме рівень захисту компонента Превентивний захист заради короткочасної зручності тощо).

Компоненти захисту Dr.Web Security Space

Операційна система Windows macOS Linux
Антивірус

Перекриє вхід в захищувану систему вірусам та шкідливому ПЗ, зцілить від вірусів, що вже проникли.

+ + +
Веб-антивірус SpIDer Gate

Забезпечить перевірку веб-сторінок в режимі реального часу, заблокує фішингові інтернет-ресурси, заборонить доступ до нерекомендованих та потенційно шкідливих сайтів.

+ + +
Антиспам

Розпізнає спам незалежно від мови повідомлення з високим рівнем ймовірності при близькому до нуля відсотку помилкових спрацьовувань.

+ - -
Батьківський контроль

Заблокує сайти за ключовими словами в URL та захистить дітей від відвідування небажаних веб-ресурсів. Заборонить доступ до файлів, каталогів та змінних носіїв, унеможливить несанкціоноване використання, видалення або викрадення інформації.

+ - -
Dr.Web Firewall

Зведе надійний мур на шляху спроб хакерів вторгнутися в ваш комп'ютер.

+ - -
Захист від експлойтів

Захистить від шкідливих об'єктів, які для проникнення в систему намагаються використовувати уразливості в популярних програмах.

+ - -
Захист від вимагачів

Захистить від троянців-шифрувальників на основі правил поведінки програм цього типу.

+ - -
Захист від втрати данних

Забезпечить постійний захист файлів у вибраних користувачем каталогах від несанкціонованого змінення або видалення (відключений за замовчуванням).

+ - -
Приватність

Заблокує камеру та мікрофон від несанкціонованого запису звуку та відео через пристрій.

+ - -
Блокування змінних пристроїв

Заблокує доступ до змінних носіїв — флеш-карт та будь-яких пристроїв, які використовують USB-порт для підключення до ПК, включаючи веб-камери, фотоапарати та MP3-плейєри.

+ - -
Хмара Dr.Web

Перевірить URL в режимі реального часу на серверах компанії «Доктор Веб».

+ - -

Підтримувані ОС

Windows macOS Linux Android та Android TV

10/8.1/8/7
Vista/XP

10.7+

ядро 2.6.37 та вище, glibc від 2.13 та вище

4.0+

Докладніше

Вимоги

Докладніше

Вимоги

Докладніше

Вимоги

Докладніше

Вимоги

Порівняти
з KATANA Dr.Web

#Dr.Web

Dr.Web — легко та просто!

#Dr.Web

Вибрати антивірус для дому?
Це легко!

Знайти антивірус для офісу?
Це просто!

#Dr.Web

Захистити будь-яку операційнную систему?
Це легко!

Зробити це одним ключем?
Це просто!

#Dr.Web

Перейти на нову ОС зі звичним захистом Dr.Web?
Це легко!

Завантажити новий антивірус та користуватися колишнім ключем?
Це просто!

#Dr.Web

Подовжити ліцензію Dr.Web?
Це легко!

Зробити це з вигодою від 40%?
Це просто!

#Dr.Web

Захистити мобільний?
Це легко!

Зробити це безкоштовно?
Це просто!

#Dr.Web

Перенести ліцензію на новий ПК або смартфон?
Це легко!

Зберегти колишній серійник?
Це просто!

#Dr.Web

Користуйтеся Dr.Web –
це легко та просто!

Бонус

Dr.Web Security Space для Android для захисту від усіх типів шкідливих програм для мобільних пристроїв, які використовують шахраї для скоєння кіберзлочинів.
Натисніть на іконку компонента, щоб дізнатися про його переваги.

У вас ще немає ліцензії Dr.Web? Це легко виправити!

Купити 400.00 грн.

Dr.Web Security Space

1 ПК/Mac + 1 мобільний пристрій
на 1 рік

Користувачі рекомендують Dr.Web

RedJuly 11:20:02 2020-09-27

Доброго времени дорогие друзья!
Рекомендую Dr.Web Security space для вашего домашнего ПК т.к в нем есть все инструменты, который помогут вам избавиться от многих проблем которые возникают из-за вирусов, троянов, спама и т.д Лайк не глядя!

neposedayho 10:35:32 2020-09-27

Пользуюсь много лет, не напрягает, не тормозит комп, не подводил.

maestro431 12:55:00 2020-09-26

Я пользовался другими Антивирусами. Были проблемы: зависал комп, некоторые файлы не открывались... Когда перешел на Dr. Web - про такие проблемы забыл!

alekseygrg 12:17:55 2020-09-26

Антивирусная программа которой я доверяю.

Smallville 10:26:51 2020-09-26

Это вам не аваст детки, это лучший антивирус!

Veny 15:17:27 2020-09-25

Очень рад, что купил. Надежный антивирус, ни разу не подводил!

Алексей 14:53:13 2020-09-22

Много лет пользуюсь Dr.Web, очень доволен.

zital74 06:57:34 2020-09-20

отличный продукт!!!

Евгений 04:13:15 2020-09-20

удобно использовать. прост в обращении , спасибо разработчикам

magicprinc 15:14:38 2020-09-18

Раньше я использовал "другие хорошие антивирусы", но они жутко грузили комп. С DrWeb всё летает

Російський розробник антивірусів Dr.Web

Досвід розробки з 1992 року

Dr.Web користуються в 200+ країнах світу

Більше 71% доходу компанії — продажі бізнес-клієнтам

Цілодобова підтримка російською мовою